![](https://www.andravida-killini.gr/sites/default/files/%CE%BE%CE%BA%CE%B7%CE%BE%CE%B7.jpg)
Οι δράσεις αισθητικής αναβάθμισης σε όλο τον Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης συνεχίζονται με αμείωτους ρυθμούς. Η Κυλλήνη είχε σειρά στα έργα ηλεκτροφωτισμού, καθώς έγινε συντήρηση και αντικατάσταση λαμπτήρων στην πλατεία της πόλης. Το αποτέλεσμα είναι εμφανές.
Ο Δήμαρχος Ανδραβίδας-Κυλλήνης Γιάννης Λέντζας δίνει προσωπική έμφαση στο ζήτημα του ηλεκτροφωτισμού, καθώς εκτός από το αισθητικό αποτέλεσμα, εμπεδώνεται και το αίσθημα ασφάλειας στους δημότες.