![](https://www.andravida-killini.gr/sites/default/files/%CE%A3%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CE%A3%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CF%84%CE%AC%CE%BE%CE%B7-768x461-768x461-768x461.jpg)
Ο Δήμος Ανδραβίδας-Κυλλήνης ενημερώνει :
Με απόφαση της ΠΕ Ηλειας αύριο Πέμπτη 27/01 όλες οι σχολικές μονάδες (Παιδικοί Σταθμοί, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια, και ΔΙΕΚ) θα λειτουργήσουν κανονικά (δια ζώσης).
Ο Δήμος Ανδραβίδας-Κυλλήνης ενημερώνει :
Με απόφαση της ΠΕ Ηλειας αύριο Πέμπτη 27/01 όλες οι σχολικές μονάδες (Παιδικοί Σταθμοί, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια, και ΔΙΕΚ) θα λειτουργήσουν κανονικά (δια ζώσης).